Chatky a okály jsou situovány v lese, přístup k nim je po po cestě přímo od hlavní budovy. Chata číslo 1 je vyjmuta z rekreačních pobytů, protože v létě slouží dětskému táboru jako ošetřovna a není zde možnost přitápění. Chata číslo 2 má celkem 10 lůžek (v patře je jeden dvoulůžkový pokoj a jeden čtyřlůžkový). V přízemí je čtyřlůžkový pokoj, společenská místnost, WC a místnost se sprchou, umyvadlem a kamínka na tuhá paliva. Chaty číslo 3 a 4 jsou  stejné vybavením, rozlohou, počtem lůžek i vzhledem. V patře jsou dva dvoulůžkové pokoje a v přízemí je jeden dvoulůžkový pokoj, místnost s WC, sprchou a umyvadlem a místnost s kamínky na tuhá paliva a dřezem.

Okály jsou rozmístěny dle plánku, před nimi je vydlážděný prostor s krbem. Všechny okály jsou shodné svou rozlohou i vybavením. Obsahují větší pokoj se čtyřmi lůžky a menší pokoj se dvěmi lůžky (koberce, noční stolky, skříně, konferenční stolek s křesly). Mezi pokoji je koupelna s vanou a umyvadlem a samostatné WC. V chodbičce je lednička a umyvadlo. Okály jsou vytápěny přímotopy, mohou být tedy využívány celoročně.

Rekreantům hlavní budovy, chatek i okálů jsou k dispozici různá sportoviště i nářadí. Je zakázáno vlastní vyvařování na chatách i okálech, stravování probíhá výhradně v jídelně hlavní budovy. Nabízíme polopenzi i plnou penzi.

 

Rozmístění chatek Rozmístění okálů