MÁME NOVÝ WEB na www.trnavka.eu!

     Rekreační středisko Trnávka leží v oblasti Českomoravské vrchoviny mezi obcemi Červená Řečice a Želiv v okrese Pelhřimov na břehu vodního díla Trnávka v nadmořské výšce 422 m nad mořem. Dominantou turisticky navštěvované lokality, kromě soustavy vodních děl na řece Želivce, která je vyhledávána jako houbařský a rybářský ráj, je také premonstrátský klášter a Trčkův hrad v obci Želiv.

     Rozsah poskytovaných služeb na RS Trnávka je velice bohatý. Na přelomu zimních a jarních měsíců se zaměřujeme na svatební hostiny  jednorázové akce. S postupem času přicházejí na řadu pobyty škol a školek v přírodě. V průběhu měsíců květen a červen je středisko využíváno za účelem školení a kongresové turistiky. V letních měsících jsme zaměřeni na rodinnou rekreaci. Nejkrásnější období - podzim na RS Trnávka vyplní rekondiční, ozdravné pobyty a seniorská rekreace. Měsíc prosinec je ve znamení přátelského posezení a rozloučení se starým rokem.
 

 

 

Charakteristika

 

 

celková kapacita

100 lůžek

 

 

hotel

12 pokojů - 45 lůžek

 

 

vybavení pokojů

sociální zařízení, TV

 

 

okály

6 pokojů - 24 lůžek - sociální zařízení

 

 

chaty

31 lůžek - sociální zařízení

 

 

bar

26 míst - krb

 

 

jídelna

68 míst

 

 

učebna

23 míst

 

 

vybavení učebny

projekční plátno, zpětný projektor, video, televize

 

 

 

 

 

venkovní terasa s krbem, tělocvična, sauna + fitnes + masáže, 3 hřiště s umělým povrchem pro míčové hry, venkovní stolní tenis, venkovní ohniště s krbem, půjčovna sportovních potřeb, koupaliště, parkoviště v areálu, půjčovna horských kol, cykloturistická stezka do okolí Želiva

 

 

 

pokoje.jpg